Meist lähemalt

Meil on teadmised ja kogemused sellise projekti elluviimiseks.

Projekti eestvedajad on muusika- ja meelelahutustööstuses tegutsenud 30 aastat ja omavad üsna täiuslikku teadmistebaasi sellest, milline võiks olla üks esteetiliselt kõrgel tasemel lahendatud, võimalikult optimaalne ja praktiline meelelahutus- ja kontsertareen.

Oleme muusikatööstuses tegutsenud 30 aastat!

Omame üsna täiuslikku teadmistebaasi sellest, milline võiks olla üks esteetiliselt kõrgel tasemel ja praktiline meelelahutusja kontsertareen.

Võtmeisikud

LAURI LAUBRE

Projektijuht

Eesti muusikamaastikul tegev olnud juba üle 30 aasta nii muusikuna kui ettevõtjana. Lauri on loonud Piletilevi, mis on arenenud tänaseks Baltikumi suurimaks piletimüügiketiks, majandanud Eesti suurimaid klubisid, korraldanud festivale, toonud Eestisse kümneid artiste, sealhulgas Michael Jacksoni, Tina Turneri, The Rolling Stonesi. Lisaks veel palju muid erinevaid ettevõtmisi, mis on Eesti muusikamaailma märkimisväärselt mõjutanud.

HANNO PASOVS

Produtsent

Hanno on kogenud ürituste korraldaja ja promootor, elektroonilise muusika spetsialist, DJ, Rock in Haapsalu festivali site crew ja kaubanduse juht, juhtinud erinevaid klubisid. Lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurikorralduse erialal

RENO HEKKONENS

Meedia ja avalikud suhted

On vähe suuri üritusi Eestis, mille avalikke suhteid ja meedia kommunikatsiooni poleks Reno korraldanud või selles osalenud.

KADRI KRISTELLE KARU

Projekti koordinaator

Kadri Kristelle omab rikkalikku kogemust erineva suurusega sündmuste korraldamises. Ta on juhtinud mitmeid projekte ning osalenud paljude suurkontsertide, konverentside ja muude ürituste organiseerimises.

Nõustajad

ANDREAS LUKIN

Tehniline produktsioon

Andreas on üks suuremaid ürituse ja suurkontsertide tehnilise produktsiooni spetsialiste Eestis. Kauaaegne promootor ja töötanud ka pikka aega Eesti suurima arena Saku Suurhalli programmijuhina.

URMAS SUKLES

Haldus- ja üldteemad

Haapsalu linnapea, väga kogenud ja kauaaegne omavalitsuse juht, kuid olnud aastaid ka üritusja kontserdikorralduses, Rock in Haapsalu festivali eestvedaja ja promootor.

ANDRUS LAUREN

Õigusalased küsimused

Lõpetanud Tartu Ülikooli Õigusteaduskonna, töötanud Tallinna Linnasekretärina mitme volikogu koosseisu vältel, EBS kõrgkooli õppejõud. Olnud ka 90ndatel, Eesti meelelahutusturu algusaegadel, Baltikumi ühe suurima meelelahutusettevõtete grupi nõukogu esimees.

Missioon

Visioon

OTSIME

POLARIS ARENALE

SOBIVAT KOHTA